Project Description

ParkControl

Pro města nabízíme aplikaci ParkControl, která umožňuje provádění kontrol úhrady parkovného dle registrační značky vozidla.

Aplikace ParkControl

Pro města nabízíme aplikaci ParkControl, která umožňuje provádění kontrol úhrady parkovného dle registrační značky vozidla v zóně placeného stání pomocí mobilního telefonu s OS Android. Kromě úhrad placených pomocí aplikace ClickPark lze též kontrolovat vozidla s platnou rezidentní a abonentní kartou či platby pomocí parkovacích automatů se zadáváním RZ. Pokud dojde ke zjištění, že vozidlo nemá platné parkovací oprávnění, aplikace umožňuje zaevidovat přestupek v systému na místě a vytisknout oznámení pro řidiče.

Kontrola nemusí být těžká

Zajímavá čísla

0
měst používá aplikaci ParkControl
0
telefonech je nainstalována aplikace
0
provedená kontrol

Méně klikání

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Cras volutpat, ipsum a dignissim pulvinar, turpis nulla egestas turpis, sit amet cursus diam nunc a neque. Maecenas ultrices molestie accumsan. Vivamus pretium vulputate massa, insat venenatis mauris elementum eget sadips ipsums.